Ощадбанк з початку року повернув більше 8 мільярдів рефінансу

Ощадбанк з початку року повернув більше 8 мільярдів рефінансу

787
Ukrinform
Ощадбанк 26 квітня вчетверте в 2016 році достроково погасив частину рефінансування від НБУ. Цього разу на суму 1,023 млрд грн.

Про це повідомили в прес-службі банку.

"Трохи більше ніж за рік Ощадбанком погашено майже три чверті від загальної суми рефінансу НБУ, що свідчить про достатню ліквідну позицію банку, надійну та стабільну його діяльність", - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Відтак, у поточному році банк достроково повернув 8,059 млрд грн рефінансу НБУ. Минулого року було повернуто ще 5,5 млрд грн, з яких 3,5 млрд - достроково.

У цілому за 2015-2016 роки Ощадбанк повернув регулятору 13,62 млрд грн. Сума, яку залишилась погасити, становить 6 млрд грн.

Як зазначають в Ощадбанку, повернутий НБУ обсяг коштів заміщено власними ресурсами банку, що зміцнює основні показники його діяльності та сприятиме зменшенню вартості ресурсної бази.

Протягом першого кварталу 2016 року строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась на 4,989 млн грн (без урахування впливу курсових різниць), з яких 2,149 млн грн - строкові кошти фізичних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-