На Івано-Франківщині викрили черговий «конверт»-мільйонник

На Івано-Франківщині викрили черговий «конверт»-мільйонник

1119
Ukrinform
На Івано-Франківщині припинено діяльність конвертцентру з обігом понад 7,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Співробітниками податкової міліції Івано-Франківської області під час проведення заходів у рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру. Конвертцентр було організовано групою осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб'єктів підприємницької діяльності з метою ухилення від сплати податків до бюджету», - йдеться у повідомленні.

Схема діяльності конвертаційного центру полягала в наступному. Легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи на розрахункові рахунки фіктивних СГД. Ці кошти у подальшому знімали готівкою учасники центру нібито з метою закупівлі будівельних матеріалів та продуктів харчування для передачі посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 9 – 12% за конвертацію.

"Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015 - 2016 рік через розрахункові рахунки одного з комерційних банків становив понад 7,5 ммільйона гривень. Ймовірні втрати бюджету становлять понад 1,2 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби України.

Під час здійснених обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів провадження вилучено 2,3 тисячі доларів США, 1,5 тисячі євро і 49 тисяч гривень готівкою, 7 печаток підприємств, ноутбук та тіньову документацію, що підтверджує їх протиправну діяльність. Слідчі дії тривають.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-