У податковій вже нарахували понад 1200 українців-мільйонерів

У податковій вже нарахували понад 1200 українців-мільйонерів

Укрінформ
Станом на 1 квітня 1232 громадянина отримали у 2015 році доходи у сумі, що перевищує 1 мільйон гривень. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 6 мільярдів гривень.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба

"За оперативними даними ДФС (станом на 01.04.2016), у 2015 році 1232 громадянина отримали доходи у сумі, що перевищує 1 млн грн. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 6 млрд грн", - йдеться у повідомленні. 

Сума податку на доходи фізичних осіб, яку мільйонери самостійно визначили до сплати до бюджету, - 129,7 млн грн, військового збору - 13,3 млн грн, зазначають у Фіскальній службі. 

У відомстві інформують, що загалом громадянами подано майже 217 тис. декларацій про майновий стан і доходи. "Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей". 

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 15 млрд грн. 

"Це на 1,3 млрд грн, або на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року", - відзначають у ДФС. 

Фіскальна служба наголошує, що сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн грн, або на 46%. Найбільші суми до сплати задекларовано у м. Києві, Харківській та Дніпропетровській областях. 

Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 75,0 млн грн військового збору. 

"З початку деклараційної кампанії майже 48 тис. осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, - 68,0 млн грн, що на 3,9 млн грн менше, ніж за аналогічний період минулого року", - інформують у ДФС. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-