Мінфін узяв €400 мільйонів кредиту в ЄІБ

Мінфін узяв €400 мільйонів кредиту в ЄІБ

Укрінформ
Міністерство фінансів України залучило 400 мільйонів євро кредиту у Європейського інвестиційного банку на підтримку реального сектору економіки України та розвиток малого і середнього бізнесу.

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

"Міністерство фінансів залучило у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредит у розмірі 400 млн євро на кредитну підтримку реального сектору економіки України та розвиток малого та середнього бізнесу (МСБ)", - йдеться у повідомленні.

З метою розширення можливостей фінансування реального сектора економіки через українські комерційні банки, Мінфін сприяв залученню кредитних коштів ЄІБ для фінансування проектів малого та середнього бізнесу, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом'якшення наслідків змін клімату та адаптації до них, зазначають у міністерстві.

Відповідно до умов кредиту, позичальником коштів буде Україна в особі Міністерства фінансів, яке надаватиме кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними кредитних проектів власних клієнтів. Агентом Мінфіну в частині розподілу коштів виступає державний Укрексімбанк.

Деталі про кредит:

- кошти позики ЄІБ можуть спрямовуватися Міністерством фінансів на кредитування комерційними банками середньо- та довгострокових інвестиційних потреб (до 10 років) та середньострокового обігового капіталу (від 2 років) підприємств приватного сектора економіки України;

- розмір кредитів, на які можуть претендувати компанії, - від 25 млн євро (для малих і середніх підприємств) до 50 млн євро (для компаній з кількістю працівників понад 3000 осіб);

- кредит було виділено в рамках інвестиційного проекту "Основний кредит для малих і середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-