Штати продовжать працювати з Україною щодо нових кредитних гарантій

Штати продовжать працювати з Україною щодо нових кредитних гарантій

Укрінформ
Адміністрація США має намір продовжувати роботу з Урядом України щодо укладення нової угоди про кредитні гарантії з боку американської адміністрації, які забезпечуватимуть, у тому числі, виконання програми кредитування МВФ.

Про це заявив у понеділок під час брифінгу в Вашингтоні заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми продовжимо працювати з Урядом України щодо завершення роботи над угодою про кредитні гарантії, яка конкретизуватиме умови для цих гарантій", - зазначив Тонер.

При цьому він підкреслив, що нинішня угода, як і попередні, обумовлюватиметься прогресом України щодо імплементації необхідних змін, у тому числі, "реалізації ключових кроків за програмою економічних реформ".

У цьому зв'язку представник Державного департаменту США уточнив, що умови американської сторони зосереджуватиметься на "забезпеченні дотримання нової програми МВФ та інших кроків, необхідних для відновлення економічної стабільності, боротьби з корупцією, зміцнення ролі права та врядування, а також забезпечення соціального захисту, що посилюватиме і просуватиме інші критично важливі структуральні реформи".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-