Заборона транзиту через РФ: Мінекономрозвитку збирає доказову базу

Заборона транзиту через РФ: Мінекономрозвитку збирає доказову базу

1320
Ukrinform
Мінекономрозвитку звертається до експортерів, які здійснюють транзит товарів через територію Росії, надавати матеріали про відмову у здійсненні транзиту.

Про це йдеться в роз'ясненні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представленому на сайті Міністерства.

"Інформуємо, що останнім часом до Мінекономрозвитку надходять численні звернення від експортерів щодо затримання вантажів, які слідують з України транзитом через територію Російської Федерації до третіх країн, а саме Азербайджану та Грузії.

Враховуючи зазначене, Мінекономрозвитку рекомендує експортерам, які зіткнулися з такою ситуацією, направляти на гарячу лінію Міністерства exportcouncil@me.gov.ua матеріали від офіційних органів РФ щодо відмови у здійсненні транзиту територією РФ з визначенням дій, які були вже здійснені для вирішення ситуації, що склалася з затримкою транзитного вантажу", йдеться у публікації.

Водночас Мінекономрозвитку звертається з проханням до експортерів, які здійснюють транзит товарів через територію Російської Федерації до третіх країн, взяти до уваги інформацію щодо наявності таких перешкод.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>