Пивоварський зекономив із ProZorro 102 мільйони

Пивоварський зекономив із ProZorro 102 мільйони

Укрінформ
Мінінфраструктури в системі електронних закупівель ProZorro організувало і провело 8 тисяч тендерів, що дало змогу зекономити понад 102 млн грн.

Про це заявив радник міністра інфраструктури України Андрій Мотовиловець на всеукраїнському форумі постачальників Forum Zakupki 2016, зазначається у прес-релізі, що є у розпорядженні Укрінформу.

"Мінінфраструктури одним із перших підключило свої підприємства до Системи електронних закупівель. Як результат, на сьогодні відомство є лідером за кількістю долучених підприємств і проведених тендерів. За рік співпраці із ProZorro (березень 2015 - березень 2016) відомство організувало і провело 7980 тендерів на суму близько 1 576 млн грн, що дало змогу зекономити більше 102 млн грн", - зазначив Мотовиловець.

Нагадаємо, ProZorro - група електронних торгових майданчиків, об'єднаних в єдину екосистему із спільним пулом постачальників. Це пілотний проект Реформи державних закупівель, що входить до Стратегії 2020. Над концепцією системи електронних державних закупівель працювали громадські активісти, представники міжнародної організації Transparency International, приватного бізнесу та державної влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-