Подвійне оподаткування: Мінфін хоче нових угод з країнами ЄС

Подвійне оподаткування: Мінфін хоче нових угод з країнами ЄС

915
Ukrinform
Міністерство фінансів України розробило власну стратегію щодо перегляду міжнародних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Наразі міністерство планує проводити переговори щодо підписання нових угод з країнами ЄС.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Враховуючи останні світові тенденції, а також відповідно до Модельної конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо податків на доходи і капітал та звіту МВФ 2014 року, Міністерство фінансів розробило власну стратегію щодо перегляду міжнародних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, членом яких є Україна, та проведення переговорів щодо підписання нових угод з країнами ЄС з метою залучення іноземних інвестицій у країну", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що у найближчій перспективі планується проведення переговорів щодо перегляду конвенцій з Нідерландами, Великою Британією, Бельгією, Швейцарією та Австрією.

Ратифікація Конвенції про уникнення подвійного оподаткування очікується між Україною та Республікою Мальта (законопроект ?0054 від 23.07.2015), додають у Мінфіні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-