ФРН прискореними темпами повертає золото із закордонних сховищ

ФРН прискореними темпами повертає золото із закордонних сховищ

1740
Ukrinform
Німецький федеральний банк (Бундесбанк) продовжує прискореними темпами повертати золотий запас Німеччини із зарубіжних сховищ.

"Ми дотримуємося графіка", - заявив президент Бундесбанку Йенс Вайдман. "Відтоді, як була прийнята нова концепція сховищ, до Франкфурта доставлені 366 тонн золота загальною вартістю приблизно 11,5 млрд євро. Таким чином, тут зараз зберігається близько 1400 тонн або 41,5 відсотка нашого золотого запасу", - наводить його слова Deutsche Welle.

До 2020 року у Франкфурт має бути перевезена половина золотого запасу ФРН. Решта буде як і раніше зберігатися в Нью-Йорку і Лондоні. Угоду про зберігання золота в сховищі французького Центробанку в Парижі буде розірвано. За словами Вайдмана, золотий запас, по суті, є для ФРН додатковим валютним резервом. У разі крайньої потреби, золото можна швидко реалізувати на торгових майданчиках в Лондоні і Нью-Йорку.

Згідно з даними Бундесбанку, золотий запас Німеччині становить орієнтовно 3400 тонн і є другим завбільшки в світі, після США. Він почав формуватися в 1951 році в часи так званого "німецького економічного дива".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>