Економіка Китаю стабілізується швидше, ніж прогнозувалося - HSBC

Економіка Китаю стабілізується швидше, ніж прогнозувалося - HSBC

1141
Ukrinform
В китайській економіці помітні ознаки стабілізації зростання і навіть більш швидкого, ніж очікувалося відновлення в деяких галузях економіки.

Про це йдеться в аналітичній записці фінансової корпорації HSBC, повідомляє Сіньхуа.

Зокрема, економіст HSBC Джулія Ван заявила про це після того, як Національне статистичне бюро Китаю оприлюднило напередодні різні макроекономічні показники за перші два місяці, які демонструють ряд ознак поліпшення.

"Інвестиції в нерухомість досягли дна, натомість інвестиції в інфраструктуру активно зростають. У сфері нових проектів також спостерігається цілком впевнене пожвавлення", - зазначила економіст.

Утім, за її словами, цих даних "недостатньо для послаблення дефляційного впливу", оскільки "обсяги роздрібних продажів не виправдали очікувань", обсяги експорту різко знизилися, а зростання випуску промислової продукції виявився слабкішим, ніж очікувалося.

Дж. Ван висловила припущення, посилаючись на неодноразові заяви керівництва центрального банку щодо "схильності до пом'якшення", що монетарне і фіскальне стимулювання, швидше за все, продовжаться в найближчі місяці.

Дані Національного статистичного бюро показують зростання довгострокових інвестицій до 10,2% в рік за перші два місяці з 8,2% у грудні, що перевершило ринкові очікування.

Інвестиції в нові проекти зросли до 41,1% за перші два місяці, що демонструє посилення потоку інвестицій, наголошує Сіньхуа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>