Мінінфраструктури: Мирні протести не заважають руху фур з РФ

Мінінфраструктури: Мирні протести не заважають руху фур з РФ

1531
Ukrinform
Міністерство інфраструктури підсумувало дані щодо перетину кордону України вантажними авто з українською і російською реєстрацією за період з 1 по 3 березня 2016 року.

Про це повідомляється на сайті міністерства.

«За цей період фури з українською реєстрацією перетинали кордон у напрямку РФ чи звідти у 4 рази більше, ніж вантажівки російської реєстрації», - зазначили у прес-службі.

У міністрестві конкретизували, що за 1-3 березня через кордон України в напрямку РФ виїхали 928 вантажівок української реєстрації, повернулися – 868. За цей же час на територію України в’їхали 255 фур, зареєстрованих в РФ, виїхали – 193.

«Всього ж з моменту відновлення нормального режиму транзиту обсяги українського вантажного транзиту територією Росії були в 4,6 разів більші: 2057 вантажівок виїхало, 1559 повернулося. За той же час фури  з російською реєстрацію 466 разів перетнули кордон України на в’їзд і 312 на виїзд. Це ще раз підтверджує високу затребуваність нормального режиму транзиту з боку українських перевізників», - повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Водночас у міністерстві зазначили, що станом на 4 березня за повідомленнями Оперативного штабу транзит вантажівок територією України відбувається без перешкод.

«Мирні протести продовжуються на пунктах Доманово, Батурин і на кільцевій біля Львова та не заважають руху транспорту», - запевнили у Мінінфраструктури.

У свою чергу, вантажівки з українською реєстрацією вільно їдуть територією РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-