Центробанк РФ у новому прогнозі оптимістичний сценарій не розглядає

Центробанк РФ у новому прогнозі оптимістичний сценарій не розглядає

1086
Ukrinform
Глава Центрального банку Росії Ельвіра Набіулліна, виступаючи на зустрічі міністрів фінансів і глав центральних банків країн G20 в Шанхаї, сказала, що російський центробанк не розглядає оптимістичний сценарій грошово-кредитної політики в новому макроекономічному прогнозі.

Про це повідомляє ТАСС.

"25 доларів за барель - це робочий варіант (ризикового сценарію - ред.), ми уточнюватимемо передумови сценарію до кінця березня цього року, у тому числі наші гіпотези за ціною на нафту для базового і ризикового сценарію. Оптимістичний сценарій поки не прораховуємо", - сказала глава ЦБ Росії.

У базовий сценарій макроекономічного розвитку Росії зараз закладена ціна нафти 50 доларів за барель. Центробанк уточнює макроекономічний прогноз раз на квартал. Чергова доповідь буде опублікована після наступного засідання ради директорів регулятора - 18 березня. Мінекономрозвитку і Мінфін вже офіційно скорегували свої прогнози у бік погіршення.

Набіулліна також відмітила, що пенсійна система Росії зараз не збалансована, тому на фінансування страхової частини доводиться направляти ті відрахування, які йдуть в накопичувальну систему.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-