Асоціація з ЄС: уряд схвалив два документи

Асоціація з ЄС: уряд схвалив два документи

1053
Ukrinform
Уряд сьогодні схвалив два документи, передбачених Угодою про асоціацію: Всеохоплюючу стратегію імплементації законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів та Стратегію реформування системи публічних закупівель.

Про це інформує Урядовий портал.

"Всеохоплюючу стратегію імплементації законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів розроблено за підтримки експертів проекту ЄС "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні", - йдеться у повідомленні.

Метою Стратегії є визначення графіку систематичного правового наближення законодавства України у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до законодавства ЄС.

Не пізніше ніж протягом трьох місяців після набрання чинності Угодою (тимчасового застосування розділу IV Угоди) Україна повинна надати Стратегію на розгляд двосторонніх органів.

Стратегію реформування системи публічних закупівель ("дорожня карта") та план заходів з реалізації цієї Стратегії розроблено за підтримки проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС".

Стратегія передбачає, зокрема поетапний перехід до єдиної системи електронних закупівель; гармонізацію з 5 директивами Європейського Союзу; реорганізацію регуляторної та наглядової інституцій у сфері державних закупівель; професіоналізацію системи державних закупівель шляхом заміни тендерних комітетів на посадових осіб-фахівців у сфері державних закупівель; приєднання до угоди про державні закупівлі в межах СОТ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-