НБУ вперше вивів банк з ринку через "прихованих" власників

НБУ вперше вивів банк з ринку через "прихованих" власників

1252
Ukrinform
Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ КБ "ТК Кредит" до категорії неплатоспроможних. Це перший випадок, коли банк виведено з ринку через непрозорість структури власності.

Про це йдеться повідомляє прес-служба НБУ.

"Починаючи з середини 2014 року Національний банк України неодноразово звертав увагу банку на невідповідність структури його власності вимогам щодо її прозорості. Однак банк ігнорував вимоги регулятора та не подавав запитуваних документів. Власники банку не вжили необхідних дій для приведення своєї структури власності у відповідність до вимог законодавства", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кошти 98,9% вкладників будуть відшкодовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у повному обсязі. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 0,6 млн грн.

Нагадаємо, до кінця 2015 року всі українські банки мали надати НБУ інформацію на підтвердження прозорості структури власності. Регулятор попереджав, що банки, які не нададуть інформацію, будуть виведені з ринку. Національний банк планує завершити процес забезпечення прозорості структури власності українських банків до кінця I кварталу 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>