Одеська митниця оголосила конкурсний набір на нові посади

Одеська митниця оголосила конкурсний набір на нові посади

3627
Ukrinform
Очільник Одеської митниці ДФСУ Юлія Марушевська оприлюднила 15 січня наказ про набір на конкурсній основі 132 держслужбовців.

Про це Марушевська написала на своїй сторінці у Фейсбук.

"Як і обіцяла, оголошуємо набір на 132 посади для всіх, хто прагне працювати у Відкритому митному просторі. Відповідний наказ підписала сьогодні. Пропонуємо роботу в новій зоні митного оформлення, яку створимо в Одеському морському вокзалі. Саме там запрацює нова митниця з якісним, швидким сервісом для бізнесу. Запрошую долучитися до команди, яка реформує країну!", - написала очільник митниці.

Прийом документів, тестування та відбір кандидатів на заміщення вакантних посад буде проводитися Конкурсною комісією Одеської митниці ДФС, додала вона.

Як повідомляв  Укрінформ, за ініціативи Марушевської на базі будівлі Одеського морвокзалу створюється митний термінал. Проект спрямований на подолання корупції, спрощення митних процедур та надання якісного сервісу для бізнесу і передбачає реконструкцію будівлі, набір та навчання персоналу та впровадження електронної системи ASYCUDA.

Відкритий митний простір - це новий термінал, митний сервіс та контроль в якому відбуватиметься за принципом Єдиного вікна. У будівлі працюватимуть 130 митних офіцерів. Частина з них формуватиме так званий фронт-офіс. До їхніх обов'язків входитиме заповнення та реєстрація декларацій, логістика, послуги банку, митні консультації тощо. Водночас, митні інспектори та працівники бек-офісу при потребі будуть проводити огляд товарів.

Працівники митниці поділятимуться також за зонами відповідальності на тих, хто обслуговує вантажі "зеленого коридору", і тих, хто відповідає за "червоний коридор". Оформлення вантажів проходитиме цілодобово.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-