Голова Генічеської РДА запевнив, що ніякого

Голова Генічеської РДА запевнив, що ніякого "російського газу" немає

Укрінформ
До Генічеського району Херсонщини не здійснюються поставки російського газу з Криму.

Про це Крим.Реалії розповів голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов.

Зокрема, Воробйов звернув увагу, що газ, який видобувається в Генічеському районі, надходив у Джанкойський район Криму для зберігання, а потім повертався, коли було необхідно посилити тиск газу взимку. А нині резервне газосховище виявилося на анексованій території.

«Чорноморнафтогаз» ніякого стосунку не має до газу, який видобувається на материковій частині України, зокрема, на території Генічеського району», – зауважив голова РДА.

«На даний момент керівництво України працює над проектом, щоб прокласти газопровід від Арабатської стрілки до Червоного Чабана довжиною близько 100 кілометрів, щоб замкнути наш український газ в загальну газотранспортну систему України», – додав Воробйов.

Як повідомляв Укрінформ, Генічеськ заявляв про нестачу газу після того, як 2 січня температура значно впала, використання газу для опалення зросло, а російська влада Криму перекрила постачання в місто газу з резервного газосховища.

Пізніше в Москві заявили, що президент Росії Путін наказав «з гуманітарних міркувань» подати в Генічеськ з Криму «російський газ» після того, як з таким проханням нібито звернувся мер міста Олександр Тулупов. Сам Тулупов спростував ці заяви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-