Мінфін: Ми готові захищатися від будь-яких фінансових претензій РФ

Мінфін: Ми готові захищатися від будь-яких фінансових претензій РФ

1276
Ukrinform
Міністерство фінансів взяло до уваги рішення Російської Федерації ініціювати судовий процес проти України з приводу єврооблігацій з погашенням у грудні 2015 р. на $3 млрд і впевнене у позитивному рішенні Феміди.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Україна готова захищати себе від будь-яких претензій, які можуть бути висловлені проти неї, і впевнена, що за будь-яких обставин, вона зробить це успішно", - переконані у відомстві.

У Мінфіні нагадали, що уряд в листопаді 2015 року успішно завершив операцію з реструктуризації боргу, щодо якої було проведено добросовісні переговори зі Спеціальним комітетом кредиторів. Україна жаліє, що Росія, яка є власники єврооблігацій з погашенням у грудні 2015 р., відмовилася від участі в операції обміну боргу, на яку погодилися всі інші власники українських облігацій.

"Незважаючи на будь-які юридичні дії, і без упередженості щодо боргових зобов'язань як таких, Україна, як і раніше, готова сумлінно вести переговори з Росією щодо узгодження реструктуризації єврооблігацій з погашенням в грудні 2015, яка дозволить Україні досягти фінансових цілей, узгоджених з МВФ у рамках програми Механізм Розширеного Фінансування, та одночасно буде відповідати договірним зобов'язанням, які Україна взяла на себе перед іншими власниками облігацій", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 18 грудня 2015 року оголосив мораторій на виплати по вищеназваних єврооблігаціях, в тому числі, аби дозволити Україні визначити будь-які можливі права та засоби правового захисту, доступні їй у цьому зв'язку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-