Гройсман каже, що розуміє, як здолати дефіцит Пенсійного фонду

17.02.2017 13:20 984

Уряд найближчими місяцями представить рішення щодо пенсійної реформи, що передбачатиме підвищення пенсій та дозволить подолати дефіцит Пенсійного фонду вже до 2024 року.

Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час виставки сільськогосподарської техніки "Agro AnimalShow 2017. Зернові технології 2017. Фрукти. Овочі. Логістика 2017" , повідомляє Урядовий портал.

"Нам треба здолати дефіцит Пенсійного фонду, який дорівнює понад 140 млрд грн. Це серйозний виклик, але я розумію, як його здолати. І я вважаю, що при правильному підході до 2024 року ми вийдемо на бездефіцитний Пенсійний фонд. Ми запропонуємо рішення і будемо просити підтримки українських громадян. Від цього рішення виграють українські громадяни", – сказав Гройсман.

"Моє завдання на цей рік глобально полягає у тому, щоб, з одного боку, розвивати економіку, зробити все для того, щоб вона стала сильною і люди це відчули, а з іншого боку, провести пенсійну реформу, яка побудує нову справедливу пенсійну систему", – зазначив глава уряду.

Він також зауважив, що уряд завершує підготовку до підписання меморандуму про співпрацю із МВФ. У документі немає жодного слова про підвищення пенсійного віку для українців, наголосив Прем'єр-міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-