Panama Papers: Українська компанія обіцяє розкрити інформацію про офшори

24.11.2016 16:46 1117

Компанія "YouControl" (м. Київ) протягом найближчого часу надасть своїм клієнтам доступ до реєстрів "Ofshorliks" та "Panama Papers", що мають інформацію про офшорні активи представників бізнесу, влади та політикуму, у тому числі, громадян України.

Про це поінформував засновник компанії "YouControl" (м. Київ) Сергій Мільман на прес-конференції у Херсоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо офшорних реєстрів, то плануємо обов'язково (підключати - ред.), адже тоді ми можемо досліджувати не тільки у межах України зв'язки бізнесові та власні, а й далі. Найближчим часом, над чим ми зараз працюємо, ми хочемо підключитись до "Ofshorliks" та "Panama Papers". Це ті реєстри, які ми зараз розібрали вже, і починаємо підключати до системи. Це може бути підключено, я думаю, протягом місяця чи півтора місяця", - розповів Мільман.

"YouControl" є інформаційно-аналітичною платформою для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Також платформа проводить заходи для сприяння в Україні засобам масової інформації у викритті корупції та проведенні розслідувань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-