Наглядову раду Нафтогазу очолила заступниця міністра економіки

12.05.2016 10:30 735

На першому засіданні нової наглядової ради НАК "Нафтогаз", яке відбулося 11 травня, головою наглядової ради компанії було обрано представника держави Юлію Ковалів.

Про це у четвер повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Вчора відбулося перше засідання нової наглядової ради Нафтогазу. У засіданні 11 травня взяли участь незалежні директори Пол Ворвік, Чарльз Проктор та Маркус Річардс, а також представники держави Юлія Ковалів та Володимир Демчишин", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, головою наглядової ради було обрано представника держави - заступницю міністра економіки Юлію Ковалів. Заступником голови наглядової ради став незалежний директор Пол Ворвік. До складу кожного з трьох комітетів увійшли всі члени наглядової ради, причому згідно з вимогами статуту Нафтогазу, саме незалежні директори очолили ці комітети. Зокрема, головою комітету з питань аудиту було обрано Чарльза Проктора. Комітет з питань етики очолив доктор Маркус Річардс, а комітет з призначень та винагород - Пол Ворвік.

Засідання наглядової ради та комітетів, а також робочі зустрічі наглядової ради заплановані на 12-13 травня 2016 року, додали у прес-службі Нафтогазу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-