Укрзалізниця шукає директорів для чотирьох заводів

28.04.2016 19:00 1155

Укрзалізниця оголосила відкриті конкурси на посади керівників Запорізького електровозоремонтного заводу, Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу, Гніванського заводу спецзалізобетону та Коростенського заводу залізобетонних шпал.

Про це повідомляє прес-служба публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

"Відкритий відбір кандидатів триває з 28 квітня 2016 року до 25 травня 2016 року включно", - йдеться в повідомленні.

Попередній відбір кандидатів буде проводити постійно діюча комісія ПАТ «Укрзалізниця» з розгляду питань організаційної структури, систем управління персоналом, соціальної політики та мотивації до праці. Під час проведення якісної оцінки кандидатів комісією використовуватимуться принципи прозорості, відкритості, професіоналізму та дієвості виключно у правовому полі.

Shortlist кандидатів буде наданий на розгляд правління ПАТ «Укрзалізниця», яке і ухвалить колегіальне рішення щодо призначення.

Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця направила до Генпрокуратури та Національного антикорупційного бюро матеріали за результатами перевірок фінансово-господарської діяльності низки підприємств за 2015 рік, зокрема Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу, Запорізького електровозоремонтного заводу, Гніванського заводу спецзалізобетону та Коростенського заводу залізобетонних шпал, в ході яких було виявлено численні зловживання та порушення в роботі, а також звільнила керівників цих підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-