На Донеччині 63 мільйонери задекларували минулорічні доходи

На Донеччині 63 мільйонери задекларували минулорічні доходи

596
Ukrinform
У Донецькій області 63 мільйонери задекларували минулорічні доходи, загальна сума яких складає понад 568 млн гривень.

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«Минулого року 63 мешканці Донецької області задекларували доходи понад мільйон гривень. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає понад 568 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

За підсумками деклараційної кампанії до фіскальних органів громадянами Донецької області подано 18792 декларації про майновий стан та доходи за 2016 рік. Загальна сума задекларованих доходів склала понад 1 млрд гривень. До бюджету за результатами декларування надійде 40,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,9 млн грн військового збору. Це відповідно на 52% та на 28% більше показників минулого року.

Щодо структури задекларованих доходів – то найбільша кількість декларацій подана громадянами, які задекларували дохід від продажу сільськогосподарської продукції, а саме – 7233 декларації. Сума задекларованих ними доходів складає 23,2 млн гривень.

Друге місце у структурі задекларованих доходів – це дохід від отримання спадщини. Цьогоріч 2473 мешканці регіону задекларували понад 227 млн грн зазначено доходу.

Крім того, 76 громадян Донеччини задекларували майже 10 млн грн отриманого у 2016 році доходу із джерел за межами України.

На отримання податкової знижки вже подали документи 1008 громадян Донеччини, сума податку на повернення з бюджету складає більш ніж 1,3 млн гривень.

У відомстві нагадали, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть упродовж всього поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-