В Маріуполі делегація Норвегії вивчає соціально-економічне становище міста

В Маріуполі делегація Норвегії вивчає соціально-економічне становище міста

507
Ukrinform
В Маріуполі делегація Норвегії вивчає соціально-економічне становище цього приморського міста.

Про це у вівторок повідомили у Маріупольській міській раді.

«Сьогодні в Маріуполь з робочим візитом прибула делегація з Королівства Норвегії. Основна мета візиту - співпраця з моніторинговою місією ОБСЄ і вивчення соціально-економічного становища міста», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що з іноземною делгацією зустрівся заступник мера Олександр Голтвенко, який розповів, як на сьогоднішній день живе Маріуполь. В першу чергу він відзначив значну роль представників ОБСЄ в Маріуполі і в регіоні в цілому. За його словами, присутність в місті міжнародних організацій є стабілізуючим фактором, завдяки якому жителі відчувають себе в більшій безпеці.

«За два роки Маріуполь сильно змінився. Місто стало знову розвиватися, а люди почали жити спокійним, мирним життям. Це заслуга наших військовослужбовців і представників міжнародних організацій, які вже тривалий час перебувають з нами», - сказав перший заступник мера.

Також Голтвенко акцентував увагу гостей на розробленій Стратегії розвитку Маріуполя, розрахованій на п'ять років. Він підкреслив, що завдяки такій «дорожній карті» у міста сформувався чіткий вектор розвитку, виходячи з потреб городян і потенційно сильних сторін.

Зі свого боку, член делегації, радник посольства Королівства Норвегія в Києві Артур Фредрік запевнив, що їм є, що запропонувати Маріуполю, особливо, відносно питань енергетики: «Ми раді бути у вашому місті. Упевнений, це не остання наша зустріч».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>