На Донеччині до місцевих бюджетів спрямовано понад 2,2 мільярда гривень – ДФС

На Донеччині до місцевих бюджетів спрямовано понад 2,2 мільярда гривень – ДФС

809
Укрінформ
В Донецькій області до місцевих бюджетів у першому кварталі 2017 року направлено понад 2,2 мільярда гривень, що на 37% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Про це повідомили у середу у Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«На Донеччині до місцевих бюджетів направлено понад 2,2 мільярда гривень. Саме таку суму податкових надходжень отримали місцеві громади регіону у першому кварталі 2017 року, що на 616 млн грн або на 37% більше, ніж у відповідному періоді минулого року», - йдеться у повідомленні.

З початку року спостерігається суттевє зростання середньомісячного показника надходжень до місцевих бюджетів Донецької області – на 206 млн гривень. Таким чином, за підсумками першого кварталу 2017 року щомісяця до місцевої казни надходить понад 750 млн гривень.

В управлінні підкреслили, що як завжди, лідируючі позиції у формуванні бюджетів належать податку на доходи фізичних осіб – 58% від загального збору. За три місяці поточного року надійшло 1,4 млрд грн зазначеного податку. Друге місце в наповненні місцевої казни залишає за собою екологічний податок. Цьогоріч вже надійшло понад 256 млн грн, що складає 17% від загального збору. Третя сходинка у наповненні місцевих бюджетів області належить землекористувачам області, які у першому кварталі цього року перерахували до бюджету більш ніж 206 млн грн, або 9% від загального збору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-