На Донеччині вилучили  лікеро-горілчаних виробів майже на 28 млн грн

На Донеччині вилучили лікеро-горілчаних виробів майже на 28 млн грн

718
Ukrinform
В Донецькій області податковою міліцією вилучено партію лікеро-горілчаних виробів на суму майже 28 млн гривень.

Про це у четвер повідомили у Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«Податковою міліцією Донеччини вилучено партію лікеро-горілчаних виробів на суму майже 28 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що в період з 17.03.2017 по 19.03.2017 співробітниками податкової міліції у Донецькій області спільно з прокуратурою області та Об’єднаним штабом Центрального управління Служби безпеки України в районі проведення АТО в рамках оперативного супроводження досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України за фактом реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що призвело до отруєння громадянина України, проведено 19 обшуків торгівельних об’єктів та складських приміщень, розташованих на території Донецької області.

За результатами проведених обшуків за місцями виробництва, зберігання та реалізації незаконно виготовленої підакцизної продукції виявлено та вилучено фальсифіковану алкогольну продукцію, а саме: фальсифіковані алкогольні напої у кількості 185 тис. пляшок (15926 дал) на загальну суму 27,2 млн грн, купаж фальсифікованої горілки та коньяку, розлитий у 667 пластикових пляшок об’ємом 5 літрів кожна, всього 330 дал на суму 300 тис. грн, спирт у кількості 5 дал на суму 6,5 тис. грн. Крім того, вилучено грошові кошти у сумі 508,8 тис. грн, 7 системних комп’ютерних блоків, 11 жорстких дисків, 4 ноутбуки, 3 печатки та чорнові записи, обладнання, засоби, матеріали, велику кількість ароматичних добавок (концентратів) для виробництва коньяку, тару, сировину та інструкцію для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Всього з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 27,5 млн грн та обладнання на суму 50 тис. гривень, констатували у відомстві.

Слідство триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-