Жебрівський похвалився тендерами через ProZorro на 11,4 мільярда

Жебрівський похвалився тендерами через ProZorro на 11,4 мільярда

1235
Ukrinform
У Донецькій області через систему ProZorro з травня поточного року по сьогоднішній день оголошені торгові тендери на суму 11,4 млрд. грн.

Про це у середу на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Станом на сьогодні, через систему ProZorro у нас вже завершено 19 440 процедур торгів на загальну суму понад 4,3 млрд грн. Економія коштів українських платників податків склала 317,4 млн. грн. Це – вже завершені торги і укладені угоди. А взагалі, від травня до сьогодні у системі ProZorro в Донецькій області оголошено 31 376 тендерів на планову суму 11,4 млрд. грн», - написав губернатор.

Він зазначив, що Донеччина посідає друге місце в Україні за сумою укладених договорів через систему електронних закупівель ProZorro,  попереду  тільки Київська область та Київ. А за кількістю оголошених тендерів Донецька область – на третьому місці після Київської (включаючи Київ) і Дніпропетровської областей.

«Вважаю це одним із вагомих досягнень нашої команди. На початку року ми прийняли рішення про старт системи ProZorro на Донеччині з 6 травня, разом із центральними органами виконавчої влади та природними монополістами. Інші області стартували в ProZorro  1 серпня. Плюс, я підписав розпорядження про зниження суми допорогових закупівель до 10 тис грн», - повідомив Жебрівський. При цьому він підкреслив, що сьогодні принципово важливо «обрубування можливостей корупції під час державних закупівель та формування атмосфери довіри бізнесу до влади».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>