Краснолиманський суд вже вдруге виправдав посібника терористів - прокуратура

Краснолиманський суд вже вдруге виправдав посібника терористів - прокуратура

737
Ukrinform
Прокуратура Донецької області оскаржить рішення Краснолиманського міського суду, що виправдав начальник Краснолиманського міськвідділу поліції, який співпрацював з терористами "ДНР".

 Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області. 

"Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2014 році, коли місто Лиман (Красний Лиман) Донецької області знаходилось під контролем представників терористичної організації "ДНР", начальник Краснолиманського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій області співпрацював з бойовиками", - йдеться у повідомленні.

Згідно з прокуратурою, виходячи за межі наданих прав та повноважень, правоохоронець надав підлеглим працівникам усний наказ про передачу невстановленим особам, які не є працівниками органів внутрішніх справ, вогнепальної зброї та боєприпасів, які перебували на озброєнні міськвідділку, що призвело до втрати вказаної зброї та роззброєння особового складу міліції.

 Окрім того, вказаний міліціонер під час проведення наради представив особовому складу одного з мешканців міста як представника терористичної організації "ДНР"  та вказав підлеглим працівникам на необхідність у подальшому погоджувати з ним свої дії, чим створив умови для діяльності на території міста та району терористів.

 Вказані дії кваліфіковано прокуратурою за ч.1 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень), ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України.

"Проте, не дивлячись на достатність доказів причетності вказаного громадянина до вчинення кримінальних правопорушень, Краснолиманський міський суд вже вдруге ухвалює вирок, яким виправдовує обвинуваченого у вчиненні такого тяжкого злочину, як участь у терористичній організації, а за іншою статею – звільнює від відбування покарання", - зазначається у повідомленні. 

Наголошується, що прокуратура Донецької області не погоджується з вказаним судовим рішенням та наразі готує апеляційну скаргу до суду вищої інстанції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-