Рада змінила межі низки Горлівки, Слов'янського та Бахмутського районів

Рада змінила межі низки Горлівки, Слов'янського та Бахмутського районів

1088
Ukrinform
Народні депутати ухвалили низку постанов про зміни в адміністративно-ториторіальних устроях і встановлення меж окремих населених пунктів в Донецькій і Луганській областях.

Відповідні постанови №№4896, 4929, 4930 та 4931 підтримали більшість народних обранців, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, постановою №4929 змінено межу міста Слов'янськ і Слов'янського району Донецької області; №4930 - змінено межі міста Бахмут та Бахмутського району Донеччини, а №4931 - межі міста Горлівка Донецької області.

Постанова №4896 передбачає зміни в адміністративно-територіальному устрої в Луганській області: зміну та встановлення меж міст Золоте та Гірське Попаснянського району Луганської області.

Як зазначила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, необхідність змін в межах цих адміністративно-територіальних одиниць зумовлена тим, що на сьогодні низка населених пунктів частково знаходяться на територіях підконтрольних українській владі, а частково - бойовикам.

За її словами, через це не можливо здійснювати соціальні виплати навіть мешканцям, які проживають на контрольованій Києвом території, оскільки адміністративний центр контролюють сепаратисти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-