У Мирнограді на Донеччині побили патріотичний рекорд, встановлений киянами

У Мирнограді на Донеччині побили патріотичний рекорд, встановлений киянами

239
Ukrinform
У Донецькій області, в місті Мирнограді (колишній Димитров) побили попередній патріотичний рекорд, встановлений киянами.

Про це повідомили в департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

«23 серпня в Мирнограді було встановлено національний рекорд: найбільша кількість людей у жовто-блакитних футболках утворила живу карту України. Флешмоб відбувся на стадіоні «Шахтар», у ньому взяли участь 1475 учнів загальноосвітніх шкіл міста. Таким чином був побитий аналогічний київський рекорд п'ятирічної давності», - сказано в повідомленні.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський підкреслив, що цей успіх є дуже символічним для Донеччини.

«Мені спало на думку, що українство в Донецькій області було приспане, його ніхто не будив. Сьогодні я ще раз переконався, що Донбас – це Україна не як гасло, а сутність. Це - ментальність», - підкреслив він.

Окрім цього святкового заходу, приуроченого до Дня Державного Прапору України, Павло Жебрівський взяв участь в урочистому відкритті пам’ятника Тарасу Шевченко.

Як повідомив міський голова Мирнограду Олександр Брикалов, на бюст Кобзаря було витрачено близько 300 тис. гривень з міського бюджету.

Також сьогодні у місті відкрили амбулаторію комунального закладу «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Медичний заклад відкрито на першому поверсі колишнього гуртожитку. Ремонт там тривав два роки. В амбулаторії було проведено ремонт основних приміщень, зокрема створено 4 кабінети прийому лікарів сімейної практики, маніпуляційний та кабінет щеплень, центральне сестринське відділення та регістратуру. Також придбано два апарати для зняття електрокардіограми, глюкометр, 7 комп’ютерів та 2 автомобілі Нива. Загалом на потреби амбулаторії було витрачено 2,3 млн гривень з міського бюджету Мирнограду.

Як зазначив міський голова, це найбільша амбулаторія міста, яка обслуговуватиме майже 22 тисячі його мешканців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-