Електропостачання Красноармійської фільтрувальної станції відновлено

Електропостачання Красноармійської фільтрувальної станції відновлено

680
Ukrinform
Електропостачання Красноармійської фільтрувальної станції відновлено, і вже  27 серпня жителі 35 населених пунктів Донецької області можуть отримати воду.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

«Близько 19.00 25 серпня було відновлено електропостачання Краснооармійської фільтрувальної станції, і вже близько 20.30 були включені насосні агрегати. Тому ми думаємо, що вже завтра, 27 серпня, всі споживачі 9 міст і 26 сіл і селищ отримають воду», - сказали в компанії, зазначивши, що зараз відбувається заповнення водою водоводів і резервуарів.

Як повідомляв Укрінформ, у Донецькій області через негоду 24 серпня була знеструмлена Красноармійська фільтрувальна станція, в результаті чого без водопостачання залишилися 9 міст, а також 26 сіл і селищ. Вода не надходила  жителям міст: Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Українськ,  а також селищ міського типу: Олександрівка, Водянське, Вишневе, Желанне, Курахівка, Новодонецьке, Святогорівка, Гострий, Цукурине, і сіл: Олександрополь, Аннівка, Балаган, Беззаботівка, Григоріївка, Зоряне, Водяне, Орлівка, Ласточкине, Промінь, Нововодяне, Світле, Іверське, Миколаївка, Миронівка, Петрівка, Лисівка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-