На Донеччині вже намолотили мільйон тон зерна

На Донеччині вже намолотили мільйон тон зерна

928
Ukrinform
Сільгосппідприємства на підконтрольній Уряду території Донецької області вже намолотили понад 1 млн тон зерна від початку комплексу збиральних робіт.

З відповідною трудовою перемогою аграріїв області привітав голова Донецької облдержадміністрації,керівник ВЦА Павло Жебрівський. 

"Це досягнення має особливе значення тепер, коли сільгосппідприємства Донеччини працюють у складних умовах. Дякую кожному з вас за внесок у досягнення такого результату", - наголосив очільник області.

Він вказав на те, що Донеччина – край, який славиться не лише високими показниками у вугільний промисловості, а й ще "край щедрої, родючої землі, яка віддячує тим, хто не лінується на ній працювати".

"У ці нелегкі часи аграрії залишаються форпостом стабільності, забезпечуючи продовольчу безпеку нашого регіону та всієї України! Незважаючи на те, що нині сільськогосподарські підприємства працюють  в обмежених умовах - частина угідь залишилась на тимчасово окупованій території - показники по збору врожаю від цього не страждають. Донецька область тримається на висоті завдяки вам", - зазначив Жебрівський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-