На Донеччині пройшла арт-акція "Молодь проти ненависті"

На Донеччині пройшла арт-акція "Молодь проти ненависті"

422
Ukrinform
З 24 по 29 червня 2016 року в Маріуполі та Святогірську Донецької області  Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Асоціація "КВН України" реалізувала проект "Арт-акція "Молодь проти ненависті".

Як повідомляє Донецька ОДА, у заході, який відбувся за фінансової підтримки міністерства молоді та спорту України, взяли участь 100 молодих людей з 14 областей країни.

"Мета проекту - інтеграція зусиль державних установ, творчих та громадських об’єднань на протидію проявам мови ненависті у спілкуванні, ЗМІ та Інтернет-середовищі,  на зменшення явищ дискримінації і порушення прав людини,   на розвиток та спрямування молоді щодо виявлення і реагування на прояви дискримінації та порушення прав людини шляхом культурологічних та освітньо-виховних програм", - йдеться у повідомленні.

В рамках проекту відбулися майстер-класи, виставки тематичних малюнків та фотографій, відеопрезентації, концертні програми.  Молодіжні активісти, соціальні та педагогічні працівники відвідали майстер-клас "Протидія мові ненависті через освіту з прав людини". Учасникам були презентовані книги Ради Європи "Закладинки" – посібник із протидії мові ненависті через освіту з прав людини та "Енциклопедія прав людини".

У кожному з міст відбулися великі сценічні дійства "Концерт Веселого Народу" за участі місцевих і кращих команд КВК України, молодих естрадних виконавців. Концерти супроводжувалися флешмобами з використанням символіки та атрибутики кампанії "No Hate Speech Movement", наданої організаторам проекту молодіжним департаментом Ради Європи.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-