Діти Донецької області вирушили на відпочинок до Київщини та Одещини

Діти Донецької області вирушили на відпочинок до Київщини та Одещини

456
Ukrinform
На базі санаторно-курортного комплексу "Пуща Озерна", в одному з заповідних куточків Києва - Пущі Водиці,  розпочато роботу "Міжнародного дитячого центру "Артек".  Для участі у І тематичній зміні "Під прапором гідності" до дитячого центру від Донецької області направились 26 дітей.

Про це повідомило управління у справах сім'ї та молоді Донецької ОДА.

"Головним заходом зміни стане велике свято "Артек назавжди!", яке представить шлях повернення центру на історичну батьківщину, об’єднання усіх українців, артеківців навколо благородної мети виховання справжніх патріотів", - йдеться у повідомленні.

Зміна триватиме 21 день, з 22 червня  до 12 липня 2016 року. Наступна - планується з 16 липня.

Поруч з цим, в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Автодорожник" (Одеська обл., смт. Сергіївка) розпочато І зміну для 333 дітей Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за рахунок коштів обласного бюджету. Протягом зміни діти спробують свої сили в художній самодіяльності, декоративно-ужитковому мистецтві, спортивних змаганнях, відвідають екскурсії та походи. Також дітей чекають оздоровчі та профілактичні заходи. Зміна триватиме до 9 липня 2016 року. Наступна - планується з 12 липня.

ДП УДЦ "Молода гвардія" (м. Одеса) також прийняла на VІ тематичну зміну "Творче літо" 95 дітей від Донецької області. Під час відпочинку діти розвинуть  творчі здібності та покажуть свої таланти у театральному мистецтві. Зміна триватиме 21 день, з 21 червня до 11 липня 2016 року. Наступна - планується з 14 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-