Київ на 3 дні зануриться у мистецьку акцію "Донеччина – UA: Перезавантаження"

Київ на 3 дні зануриться у мистецьку акцію "Донеччина – UA: Перезавантаження"

Програма візиту
1544
Ukrinform
З 14 по 16 червня Київ прийматиме культурно-мистецьку акцію "Донеччина – UA: Перезавантаження", під час якої усі бажаючі зможуть насолодитись мистецьким різнобарв’ям Донецької області.

Про це повідомляє управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації.

"У ці дні найкращі колективи Донецької області, які знаходяться на території, підконтрольній українській владі, презентують мешканцям і гостям столиці свої творчі надбання та культурний потенціал", - йдеться у повідомленні.

Відкриє акцію 14 червня флешмоб, який відбудеться о 17.00 на площі біля ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім".

О 17.20 у Центрі буде відкрито виставку скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

О 18.00 у концертному залі "Українського дому" всі бажаючі зможуть прослухати концерт Артемівського і Маріупольського музичних училищ, а також насолодитися виступом Маріупольського камерного оркестру "Ренесанс".

15 червня  у великій виставковій та центральній залі "Українського дому" з 10.00 до 20.00 проходитиме виставка скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

З 15.00 до 17.00 відбудуться майстер-класи з майстерності в Ошибані (створення картин з квітів та листя).

А о 19.00 у театрі ім. Івана Франка колектив маріупольського "Донецького академічного обласного драматичного театру" презентує глядачам виставу "Слава Героям!".

У завершальний день культурно-мистецької акції – 16 червня – з 10.00 до 20.00 в "Українському домі" триватиме виставка скульптурних форм.

З 19.00 до 20.30 у концертній залі будівлі відбудеться гала-концерт колективів художньої самодіяльності міст Донецької області, під час якого буде продемонстровано відео-ролик "Донбас – це Україна".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-