У Краматорську появилася кована карта України

У Краматорську появилася кована карта України

Фото
1022
Ukrinform
У тимчасовому обласному центрі Донеччині місті Краматорськ у п’ятницю урочисто відкрили встановлену на центральній площі Миру ковану карту України.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, композиція встановлена в рамках підготовки до Першого Всеукраїнського фестивалю ковальського мистецтва "Ковальські Сурми" та Книжковою толокою, що відбудуться 27 - 29 травня у Краматорську.

Ковану мапу соборної України привезли на Схід зі Львова волонтери-свободівці, що допомагають військовим на передовій. Мапа щоразу привертаю увагу мешканців міста, які проходять центральною площею - вони із зацікавленістю розглядають її та залюбки фотографуються на тлі композиції.

Фестиваль "Ковальські Сурми" та Книжкова толока проходитимуть в рамках проекту братання "З Заходу на Схід" за підтримки Донецької ОДА та міської влади.

В рамках заходів передбачено майстер-класи, презентації, подорож в м.Святогірськ, зустрічі з письменниками, художниками, представниками творчої інтелігенції з усієї України.  Очікується, що до міста прибудуть майстри із Західної України, які вироблятимуть свої вироби прямо на площі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-