В краматорській бібліотеці діти зможуть стати парламентарями в грі "Країна гідності"

В краматорській бібліотеці діти зможуть стати парламентарями в грі "Країна гідності"

1021
Ukrinform
Центральна міська публічна бібліотека м.Краматорська завдяки партнерству "Кожній дитині" отримала гру "Країна гідності", в якій діти можуть стати членами парламенту вигаданої країни та приймати рішення про соціальну політику.

Як повідомляється на сайті Краматорської міськради, у 2015 році Партнерство отримало від Ради Європи авторське право на видання українською мовою гри "Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини" та здійснило відповідний переклад і видання гри.

"Суть гри: гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки", - йдеться у повідомленні.

Нещодавно відбулася презентація гри серед бібліотечних працівників. На першому етапі кожен обрав стратегію розвитку для "своє" країни, на другому – спробували обрати єдину загальну стратегію, намагаючись як реалізувати усі соціальні права, так і вкластися в уявний бюджет для їх реалізації.

Грати в гру може група від трьох до п’яти гравців. Усі бажаючі навчитися грі можуть звертатися на юнацький абонемент центральної міської публічної бібліотеки. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-