В "донецькому Артеку" розпочався всеукраїнський патріотичний семінар

В "донецькому Артеку" розпочався всеукраїнський патріотичний семінар

Фото
732
Ukrinform
В обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі "Перлина Донеччини" у середу відбулось урочисте відкриття всеукраїнського семінару-тренінгу "Від серця України до серця дитини".

Як повідомляє Донецька ОДА, протягом 4 днів 120 учасників з усіх областей ділитимуться досвідом, як впроваджувати програми патріотичного виховання в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. 

"Торік Донецькою облдержадміністрацією спільно з Міністерствами молоді і спорту, науки та освіти, соціальної політики була сформована робоча група, яка розробила збірку методичних матеріалів для керівників установ відпочинку дітей. Посібник стане основою для проведення всеукраїнського тренінгу з патріотичного виховання", - йдеться у повідомленні.

Під час вітального слова голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський наголосив на важливості того, що тренінг з патріотичного виховання проходить саме на Донеччині: "Молодь повинна чітко усвідомити, що Україна - єдина Батьківщина, й вона завжди найкраща".

Також очільник області повідомив, що наступного року керівництво Донецької ОДА планує об’єднати санаторно-оздоровчий центр "Смарагдове містечко" й "Перлину Донеччини" для того, щоб санаторій став кращим за кримський "Артек". Для цього з обласного бюджету планують виділити щонайменше 300 млн грн.

"Ми організовуємо цей захід спільно з Донецькою облдержадміністрацією, щоб поділитись досвідом з патріотичного виховання дітей на Волині, Закарпатті, в Харкові, Одесі та інших містах України", - наголосив заступник міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко.

Під час відкриття семінару українські майстрині створили "Рушникову доріжку" з рушників, які привезли делегації з різних областей. По завершенню урочистостей гості посадили перші ялинки привезені з Рівненщини, в майбутньому "Парку єднання".

Раніше протягом літа в "Перлині Донеччини" відпочивали та оздоровлювались до 6 тисяч дітей. За час проведення Антитерористичної операції санаторій прийняв близько 600 переселенців, 80 з яких живуть тут і зараз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>