Порошенко розповів про

Порошенко розповів про "величезний донорський фонд" для Донбасу

Укрінформ
Згідно з Мінськими домовленостями, після завершення війни на Донбасі та встановлення миру буде створений міжнародний донорський фонд для відбудови та відновлення цих територій.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час свого виступу на центральній площі Краматорська перед населенням міста, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"І одразу ж, як буде встановлений мир, реалізується ще один важливий пункт Мінських домовленостей - створення величезного донорського фонду, у якому будуть брати участь представники Європейського Союзу, лідери яких чітко взяли на себе це зобов'язання, наші партнери зі Сполучених Штатів Америки, зі всього світу. Фонд відновлення Донбасу, відновлення працюючих підприємств", – сказав Порошенко.

Він наголосив на тому, що наразі окупанти вирізають на металолом заводи або ж вивозять їх до РФ.

"Бо на окупованих територіях величезна кількість виробництв або порізана на металолом, або вивезена в Російську Федерацію. Їм байдуже доля людей, де і як вони будуть працювати, їм байдуже, звідки виплачувати пенсії і яким чином утримувати соціальну інфраструктуру", – зазначив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-