Донеччина: за тиждень на КПП взяли трьох бойовиків та 15 спільників

Фото 22.05.2016 13:10 1800

Останнього тижня через спільні блокпости Донеччини пройшли 1,1 тисяч одиниць вантажного транспорту, більше 11 тисяч легкового транспорту та понад 45 тисяч фізичних осіб.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Донецькій області.

"Особи, які викликали підозру, перевірялися за базами даних інформаційних підсистем ГУНП в Донецькій області. Таким чином було виявлено 3-х учасників НЗФ та 15 осіб, які підтримували зв’язок із бойовиками", - йдеться у повідомленні.

Загалом правоохоронцями за тиждень було виявлено 58 правопорушень. П’ять разів правопорушники намагалися провозити наркотичні речовини та прекурсори.

Зокрема, на блокпості у Маріуполі співробітники поліції виявили порушника, який перевозив із собою 1,5 кг наркомістких рослин – маку, а також медичні шприци, ампули сульфокамфокаіна та розчинник. Поліцейські встановлюють канали походження наркотиків.

Окрім того, на блокпостах виявили особу, яка перебувала в розшуку за скоєння злочину, зафіксували 5 спроб надання неправомірної вигоди за безперешкодний проїзд через КПВВ, 2 факти знищення, підробки або заміни номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів та виявили 11 одиниць вантажного транспорту без документів на вантаж, у тому числі на перевезення 108 тонн металобрухту.

Фото: Національна поліція

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-