Прокуратура Донеччини вимагає скасувати шкільний тендер 1,7 мільйона

18.05.2016 15:18 385

Прокуратура Донецької області вимагає скасувати результати тендерних закупівель на суму понад 1,7 млн грн бюджетних коштів на придбання електроприладів у навчальні заклади Добропілля.

Про це у середу повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

"Костянтинівською місцевою прокуратурою вивчено  законність проведеної відділом освіти Добропільскої міської ради закупівлі за бюджетні кошти... За результатами перевірки прокуратурою області в інтересах держави в особі Добропільскої міської ради подано позовну заяву до господарського суду Донецької області про визнання результатів торгів і договору закупівлі за бюджетні кошти на суму понад 1,7 млн грн недійсними", - сказано у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що було встановлено, що міська рада проводила тендерні закупівлі щодо постачань у навчальні заклади електричних приладів -  холодильників, пральних машин і електроплит, сума тендеру становила понад 1,7 млн грн. За результатами торгів переможцем стало підприємство, яке запропонувало найнижчу ціну на вказану продукцію.

Проте, як встановила прокуратура, процедури закупівлі було проведено з порушенням вимог закону України "Про здійснення державних закупівель", а вказане приватне підприємство фактично не має можливості поставити міськраді необхідне обладнання, оскільки їхні товари не відповідають параметрам, які вказав заявник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-