«Реал» став володарем Суперкубка УЄФА-2022, обігравши «Айнтрахт»

На Олімпійському стадіоні у Гельсінкі (Фінляндія) завершився поєдинок за Суперкубок УЄФА.

Перший єврокубковий трофей сезону виграв чинний переможець Ліги чемпіонів іспанський «Реал», який обіграв переможця Ліги Європи німецький «Айнтрахт» з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

Успіх мадридцям принесли голи Давіда Алаби, який відзначився на 37-й хвилині після результативної передачі Каземіро, та Каріма Бенземи, якому асистував Вінісіус Жуніор на 65-й хвилині.

Нагадаємо, матчі за Суперкубок УЄФА проводяться з 1973 року. Тричі їх учасниками були українські клуби. У 1975 році почесний Кубок завоювало київське «Динамо», обігравши німецьку «Баварію» (1:0, 2:0). У 1987 році «біло-сині» поступилися румунській «Стяуа» (0:1), а в 2007-му донецький «Шахтар» у додатковий час пропустив єдиний м'яч від іспанської «Барселони».