Український кокус у Конгресі США запевнив у підтримці безпеки нашої держави

Український кокус у Конгресі США запевнив у підтримці безпеки нашої держави

Укрінформ
Група підтримки України в Конгресі США запевнила у відданій та непохитній підтримці збереження та посилення безпеки України з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності держави.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у святковому привітанні співголів кокусу Марсі Каптур, Майка Квіглі, Браяна Фіцпатріка та Енді Гарріса.

«До 30-ї річниці Незалежності України, Український кокус в Конгресі приєднується до українського народу та діаспори у святкуванні», - йдеться в заяві.

Конгресмени нагадали, що в 1991 році світ побачив, як «покора та страх» поступилися «свободі та надії», що своєю чергою проклали шлях до прогресу, процвітання та стабільності українського народу.

Утім, друзі України наголосили, що попри намагання «зловмисного впливу» змінити цей напрямок, Український кокус в Конгресі «залишається непохитним у своїй відданості збереженню та зміцненню безпеки України».

Раніше повідомлялося, що в рамках підготовки до візиту Президента України Володимира Зеленського до США, який відбудеться наприкінці серпня, українські дипломати мали зустрічі з друзями України в Конгресі, членами українського кокусу - впливовими сенаторами: Джин Шахін, Крісом Мерфі, Джимом Рішем, Роджером Вікером, Бобом Менендесом, Бенджаміном Кардіним та конгресменом Бредом Шерманом, з якими обговорили широке коло питань і ще раз окреслили спільні плани, базовані на міцній двопартійній підтримці України.

Нагадаємо, на флагштоку мерії американського міста Філадельфія з нагоди 30-річчя незалежності України підняли синьо-жовтий прапор.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-