CКУ продовжив термін подачі номінантів на ініціативу для молоді діаспори «30 до 30»

CКУ продовжив термін подачі номінантів на ініціативу для молоді діаспори «30 до 30»

Укрінформ
Світовий конґрес українців продовжив до 11 липня термін подачі номінантів на ініціативу для молоді діаспори «30 до 30», що покликана познайомити Україну і світ з яскравими та талановитими українцями – ровесниками незалежності з діаспори.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті СКУ.

Імена 30-ти молодих закордонних українців, які вже сьогодні формують майбутнє своїх громад стануть відомі 19 серпня.

Учасниками проєкту можуть стати молоді українці за кордоном віком до 30 років, які ведуть активну громадську діяльність у своїй громаді чи країні та щонайменше 2-5 років постійно проживають поза Україною.

Ініціативність, креативність, навички командної роботи та лідерства, волонтерська праця в українській громаді, а також досягнення в країні проживання – будуть визначальними під час формування переліку «СКУ: 30 до 30».

Впродовж наступних кількох місяців авторитетні та досвідчені експерти будуть уважно розглядати анкети всіх номінантів.

До складу експертного комітету ініціативи увійшли: Павло Ґрод, Президент Світового Конґресу Українців, Катерина Ющенко, перша леді України (2005-2010), Борис Ґудзяк, Архиєпископ-Митрополит Філадельфійський Української Греко-Католицької Церкви в США, Президент Українського Католицького Університету, Наталія Пошивайло-Таулер, Віцепрезидентка СКУ в Океанії, Азії та Африці, а  також Орися Луцевич, керівниця Українського форуму Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House Лондон.

«Нагорода «СКУ: 30 до 30» є своєрідною відзнакою заслуг ініціативних молодих українців з різних куточків світу. Ми хочемо познайомити міжнародну українську спільноту з цими молодими людьми, показати важливість їхньої поточної діяльності та ролі у майбутніх глобальних ініціативах і проєктах», – прокоментував цілі номінації Президент Світового Конґресу Українців Павло Ґрод.

Стежити за розгортанням проєкту та дізнатися, як номінувати кандидатів, можна на цьому сайті та на сторінках СКУ у соціальних мережах.

Нагадаємо, президент Світового конґресу українців Павло Ґрод під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Міжнародна політика» наголосив на необхідності надання представникам діаспори українського громадянства для залучення їх до державної служби та політики в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-