У Торонто запросили на українські весняні обрядові пісні з Марічкою Марчик

У Торонто запросили на українські весняні обрядові пісні з Марічкою Марчик

Укрінформ
Інститут Святого Володимира в Торонто запросив приєднуйтеся до етномузиколога та співачки Марічки Марчик та дізнатися більше цікавих фактів про весняні обрядові пісні – веснянки та гаївки.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Інституту.

«Станьте часткою розповіді про те, як і коли наші предки відзначали початок весни… Послухайте стародавні архівні аудіозаписи, зроблені у віддалених українських селах. Пориньте в красу унікального українського мелосу різних етнічних регіонів України. Співайте разом з Марічкою у майстерні народного співу – і отримайте гарантовано гарний настрій та радість!», – повідомили організатори.

Зауважується, що ця майстерня пропонується українською мовою, з англійським перекладом Марка Марчика, супутника життя Марічки та другої музичної душі.

Онлайн-подія відбудеться 6 травня о 7:00-8:00 (час США та Канада). Участь у заході є безплатною. Інститут Св. Володимира буде сердечно вдячний за пожертви, які підуть на розвиток подальших культурних програм – www.stvladimir.ca/donate-checkout.

Інститут Св. Володимира висловлює подяку Фундації СУС в Канаді за фінансову підтримку культурних програм.

Із запитаннями щодо події можна звертатися на пошту: cultural.svi@gmail.com.

Нагадаємо, Щецинське відділення Об’єднання українців у Польщі оголосило конкурс на найкращу писанку, виконану в традиційній українській національній техніці, результати якого оголосять до 2 травня.

Фото: Інститут Св. Володимира

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-