Міжнародні спостерігачі КРЦ виявили порушення у виборчих округах в Україні

Міжнародні спостерігачі КРЦ виявили порушення у виборчих округах в Україні

Фото
Укрінформ
Міжнародні спостерігачі від організації закордонних українців «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) виявили низку порушень в одномандатних виборчих округах № 50 та № 87 в Донецькій та Івано-Франківській областях майже на кожній виборчій дільниці, які готують до проміжних виборів народних депутатів України.

Як передає Укрінформ, про це КРЦ повідомив у Фейсбуці.

Зокрема, це відсутність пандусів та/або наявність рамп, які не відповідають жодним нормам і стандартам.

Фото: КРЦ
Фото: КРЦ

У Донецькій області в ОВО № 50 міжнародні спостерігачі КРЦ побачили стихійну зовнішню рекламу та агітацію від кількох політичних сил.

Крім цього, міжнародні спостерігачі від КРЦ зафіксували політичну рекламу іноземною мовою без перекладу обов'язковою українською мовою, яка може суперечити Конституції України та законам України.

«У такий спосіб, наприклад, кандидати від політичних партій по округу № 50 проігнорували Закон України «Про рекламу», який забороняє розклеювання кожної реклами у невстановлених місцях і поширювати будь-яку рекламу іноземною мовою», – повідомив Голова міжнародної місії КРЦ.

Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту «КРЦ – корпус спостерігачів на виборах», спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Також КРЦ проводить моніторинг за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України акредитувала офіційних міжнародних спостерігачів від організації закордонних українців та друзів України КРЦ на повторні та проміжні вибори.

Фото: КРЦ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-