В українській недільній школі у Будапешті розпочався новий навчальний рік

В українській недільній школі у Будапешті розпочався новий навчальний рік

Фото
Укрінформ
У Недільній школі при Державному самоврядуванні українців Угорщини в столиці Угорщини  розпочався навчальний рік .

Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Угорщині у Facebook.

«1 вересня 2019 року в приміщенні Центру української культури та документації відбулося урочисте відкриття навчального року в Недільній школі, що діє при Державному самоврядуванні українців Угорщини», - зазначається у повідомленні.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп, вітаючи учнів української школи та їхніх батьків з початком нового навчального року, подякувала присутнім за збереження українських традицій та наголосила на важливості популяризації українцями Угорщини України в угорському суспільстві.

Посол спільно з Головою Державного самоврядування українців Угорщини Вікторією Штефуцою вручила дітям подарунки.

Захід завершився концертом учнів Недільної школи.

Як повідомляється на сторінці Державного самоврядування українців Угорщини у Facebook, школярі декламували вірші, грали на сопілці та виконували українські народні пісні. Після завершення концертної програми всі учні Недільної школи отримали в подарунок чудові наплічники з шкільним приладдям від Державного самоврядування українців Угорщини.

Подарунками для вчителів стали ноутбук, музичний центр та проектор, які будуть використовуватись під час роботи в школі. 

По завершенні урочистої частини свята на дітей та їхніх батьків чекав ще один сюрприз – поїздка в парк динозаврів та парк дикої природи в Будакесі.

Фото: ukrajinci.hu

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-