У Римі збирали кошти для українських воїнів на сході України

У Римі збирали кошти для українських воїнів на сході України

Фото, відео
Укрінформ
Українські громадські організації в Римі провели на площі Ребібія благодійний захід з метою збору коштів для українських воїнів.

Про це повідомила активістка Мар’яна Тріль (Mariana Tril) на своїй сторінці у Facebook.

«Конгрес українців в Італії та Оргкомітет Євромайдан-Рим дякують всім хто долучився сьогодні (9 червня – ред.) до благодійної збірки на Ребібії, смачних борщу та пиріжків і булочок та гарного недільного настрою», - йдеться у дописі.

Зазначається, що під час заходу зібрали 425 євро для потреб українських воїнів.

Особливу подяку Мар’яна Тріль висловила італо-українській християнській асоціації та її президенту Маріо Тронка за дозвіл проведення такого заходу, виконавиці Оксані Іванюк за чудові пісні.

Зазначається, що на кухні та біля кухні працювали, зокрема, представниці ГО "Львівська Волонтерська кухня" тощо.

«Всі, хто долучається до допомоги війську, наближає час нашої перемоги та повернення хлопців у рідні домівки», - йдеться у дописі.

Як відомо, на площі Ребібія знаходиться українська церква, щонеділі тут відбуваються служби. Крім того, на Ребібії збирають кошти на допомогу бійцям АТО/ООС та на потреби хворих в Україні. Площа є найбільшим ринком праці для наших заробітчан в Італії, а також місцем зустрічі, спілкування та автопарком для українських далекобійників.

Фото, відео: Mariana Tril 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-