Петриківський розпис і трипільська культура стають відомішими в Іспанії

Петриківський розпис і трипільська культура стають відомішими в Іспанії

Фото
Укрінформ
У Барселоні відкрилася виставка творів молодих український мисткинь «У майбутнє крізь минуле», на якій представлені традиційні українські техніки малювання.

Роботи художниць розміщено у приміщенні Арагонського Центру культури, повідомляє кореспондент Укрінформу.

До уваги відвідувачів пропонується серія картин, створених талановитими дітьми з Олександрійщини. Вони стали переможцями у конкурсі малюнків «Визнана українська автентичність» з популяризації традиційних українських технік малювання – елементів трипільської культури, петриківського розпису та стилю Марії Примаченко.

Перемогу в конкурсі здобули Анастасія Яцина, Валерія Дрозд та Джульєтта Оганесянц. Їхніми роботами, створеними разом з професійними художниками Іриною Квашею, Анною Душиною та Олександром Охапкіним, насолоджуватиметься упродовж тижня вибаглива барселонська публіка.

Юні художниці у своїх роботах дослідили українську автентичність, поєднавши традиційні напрямки із сучасними тенденціями, що становить неабиякий інтерес для іспанських глядачів, мало знайомих з традиціями українського візуального мистецтва.

Під час відкриття виставки відбувся майстер-клас із петриківського розпису, до якого  долучилися консули іноземних держав та представники міської влади.

Як повідомляв Укрінформ, виставка «У майбутнє крізь минуле» триватиме до 12 травня.  Захід організовано за підтримки Генерального консульства України в Барселоні, Української асоціації "Джерело" та галереї Vashart_gallery. Упродовж тижня пропонуються щоденні майстер-класи, у яких можуть взяти участь усі охочі.

Фото: Андрій Якубув

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-