Українську культурну спілку Кушадаси запросили в організатори Тижня туризму

Українську культурну спілку Кушадаси запросили в організатори Тижня туризму

Фото
Укрінформ
Українська культурна спілка Кушадаси стала співорганізатором 43-го Тижня туризму в місті.

Про це йдеться на сторінці Спілки у Facebook.

«Незабаром розпочнеться фестиваль туризму, де наша спілка є співорганізатором разом з мерію та губернатором Кушадаси, Торгово-промисловою палатою, асоціацією готель'єрів та гідів, факультетом туризму Айдинського університету, асоціацією професійних кухарів. Ось в яку команду нас запросили!», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що логотип спілки, ластівка з тюльпаном, стоїть на всіх афішах. «Як приємно, на який рівень ми вийшли!», - відзначають у Спілці.

У рамках Тижня туризму запланована велика культурна програма.

У суботу, 20 квітня, Спілка долучиться до святкового кортежу. «Чекаємо всіх, бажано у вишиванках, о 17.00 біля Kısmet otel», - зазначається у дописі.

21 квітня у гості до українців Кушадаси приїде викладач з українського університету Т.Шевченка Тюдора Арнаут. Вона прочитає лекцію на турецькій мові про життя та творчість Шевченка. Початок о 12:00. Захід відбудеться в Erkan Yücel sahnesi.

А о 14:30 в Kervansaray розпочнуться змагання іноземців, які проживають в Кушадаси, у приготуванні турецької кухні Dünya gözünden türk mutfağı. «Приходьте вболівати за наших», - запрошують співогранізатори фестивалю.

У понеділок 22 квітня о 19:00 в Old town за Hilton otel відбудеться відкриття міжнародного симпозіуму художників. Він проводиться в Кушадаси вже ушосте.

Святковий концерт до Міжнародного дня дітей пройде 23 квітня, початок о 10:00.

На всіх заходах буде виступати дитячий колектив "Перлина&Freedom" із міста-побратима Черкаси. Зазначається, що колектив уперше завітав до Кушадаси за підтримки мерії та губернатора Кушадаси, мерії Черкас, завдяки сприянню ГО "Спілка "Відкритий Світ" та ГО "Українська культурна спілка Кушадаси".

У четвер 25 квітня о 13:00 в Ladonia-Adakule otel відбудеться День іноземців. У рамках заходу виступатиме Українська культурна спілка Кушадаси та інші іноземці Кушадаси.

«Чекаємо на всіх!», - запросили організатори.

Фото: сторінка Об'єднання українців Кушадаси \ Kuşadası Ukrayna Bіrlik derneği у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-