Українська діаспора закликає Канаду виступити проти

Українська діаспора закликає Канаду виступити проти "Північного потоку-2"

Укрінформ
Канада має рішуче виступити проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”, який має з’єднати Росію та Німеччину в обхід України.

Таку думку у статті для канадського видання The Hill Times висловила президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій.

“Канаді варто приєднатися до тих, хто виступає проти “Північного потоку-2”. Як експортер енергетичних ресурсів, Канада може грати важливу роль у диверсифікації європейських джерел енергії, припинивши таким чином повзучу залежність Європи від російського газу та деградацію суверенітету, викликану покладанням у вдоволенні енергетичних потреб на державу-ізгоя”, - написала Хичій.

Читайте також: Канада підтверджує намір очистити Україну від мін

Вона зазначила, що нещодавно розширені санкції Канади, ЄС та США проти Росії є “потужним сигналом РФ та іншим державам-ізгоям”, і зауважила, що може бути необхідним подальше посилення обмежувальних заходів . “Поки Росія не стане чесним учасником заснованого на міжнародних правилах порядку й агресивна поведінка Путіна проти інших держав не буде обмежена, ми повинні пильно боронити нашу свободу й узгоджено діяти задля покарання усіх, хто намагатиметься підірвати їх”, - наголосила президент КУКу.

Як повідомлялося, у березні Канада оголосила про масштабне розширення санкцій проти Росії, пов’язане із агресивними діями Москви у Чорному та Азовському морях. Обмежувальні заходи були запроваджені проти 129 фізичних та юридичних осіб, у тому числі членів близького оточення президента Володимира Путіна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-